1. ročník

  1987

  • Eva Pilarová

  • Evergreen dixieland band Nová Paka

  • Jazz Ventil

  • Teptet Liberec

  • Swing kvartet s kvartetem V. Fialy

2. ročník

  1988

  • Pohromadě na přehradě

  • Hot Club Mladá Boleslav

  • Liberecký big band

  • Eva Olmerová a Trio Vojtěcha Eckerta

  • Jazz Duo Praha

  • Swing Band Semily

3. ročník

  1989

  • SVR (Semilský výběrový rock)

  • Komorní sbor Jizerka

  • Eva Svobodová se skupinou Alexeje Charváta

  • Old Time Jazz Band dixieland

  • Jana Koubková

  • Junior Big Band ze Zábřehu na Moravě

  • Edward a Janett Kaiser (USA)

4. ročník

  1990​

  • Akademik Jazz Band Kotel Frýdlant

  • Nadoraz Hradec Králové

  • Jazzíček & Lad. Gerendáš Praha

  • Senior dixieland Praha

  • Big Band Turnov

6. ročník

  1992

  • Evergreen dixieland band Nová Paka

  • Oswald Schneider

  • Jiří Stivín se svým kvartetem

  • Sandy Lomax (USA)

  • Swing Band Rychnov n. Kněžnou

7. ročník

  1993

  • Evergreen dixieland band Nová Paka

  • Twin Kvartet Praha

  • Vlasta Průchová a Trio Vojtěcha Eckerta

  • Swings

  • Karel Růžička

8. ročník

  1994

  • Evergreen dixieland band Nová Paka

  • Bons Quintet

  • Trio Vojtěcha Eckerta a Csaba Deseö

  • Michal Gera & Gera Band

  • JH Band

9. ročník

  1995

  • Emil Viklický kvartet

  • Turnovský Big Band

  • Evergreen dixieland band Nová Paka

  • The Big Band Trumpets Praha

  • Jazz H Factor Jablonec nad Nisou

12. ročník

  1998

  • Evergreen dixieland band Nová Paka

  • Duo Kontejner

  • Komorní a smíšený sbor Jizerka

  • Monique van Roosmalen & Eric Wyergang

  • Lédl Jazz Kvintet Turnov & Jaroslav Šolc

  • Pražské jazzové kvinteto

  • Swing Sextet Náchod

  • Laďa Kerndl

13. ročník

  1999

  • Lédl Jazz Kvintet Turnov

  • Monique van Roosmalen

  • JH Big band Hradec Králové

  • Jazz Poet Kvintet

  • Jazz h-factor Jablonec nad Nisou

  • Vesna V. Cáceres & band Praha

  • Swing Combo Violino Ivana Domináka

  • Swing Quartet Praha

  • Marcia Fountain trio

 

14. ročník

  2000

  • Trio Fros Polsko

  • V.V. Trio

  • Michal Müler

  • Laco Deczi & N. Y. Cellula (USA)

15. ročník

  2001

  • Big Band Michaela Wollmanna

  • Blues Band Luboše Andršta

  • Robert Tomáš Drums Team

  • Lédl Jazz Kvintet Turnov & Ridina Ahmad

  • Street Cool Players (Německo)

  • Fredy’s Jazz Friends

  • Jan Kořínek & Groove

  • Lorenzo Thomson (USA)

16. ročník

  2002

  • Big Band Relax

  • J.A. zz V.I.P.

  • Pohromadě na přehradě

  • The Funk Project (Polsko)

  • Kvintet Petra Kroutila

  • Karel Růžička Trio

17. ročník

  2003

  • New Bike Quartet

  • Michal Filek String Time & Acousti Band

  • Turnovský Big Band

  • J.A. zz V.I.P.

  • Eva Svobodová Trio

  • Papaya Girls

18. ročník

  2004

  • Basama s fousama

  • J.J. Band (Polsko)

  • Luboš Andršt Blues Band & Reesie Davis (USA)

  • Only Four

  • Vojtěch Eckert, Antonín Gondolán & Filip Gondolán

  • Peter Lipa & Band

19. ročník

  2005

  • Hoochie Coochie Band

  • Hoo Doo Band (Polsko)

  • Stan The Man, Bohemian Blues Band & Betty S. (Edinburgh/Praha/Vídeň)

  • Big Band ZUŠ Liberec

  • Funk Corporation

  • Elena Suchánková Jocose Jazz

  • J.J. Jazzmen

20. ročník

  2006

  • Evergreen Swing Band

  • Evergreen Dixieland Band

  • Gospel Time Zuzany Stirské

  • Tipsy Drivers (Polsko)

  • Hedervári Latin Wave

  • Aldis Big Band

  • Anna Mlinariková Band

  • Laďa Kerndl & Jazz Friends Quartet

  • Jan Kořínek & Groove & Eb Davis (USA)

21. ročník

  2007

  • Lédl Jazz Kvintet & Jirka Hlava

  • Blues Doctors (Polsko)

  • Ondřej Štveráček & Rado Tariška Q

  • JH Big Band

  • Walter Fischbacher Trio (USA)

  • P. J. Ryba & Český kvartet

  • Osian Roberts (UK) & Jan Kořínek

22. ročník

  2008

  • Corcovado & Mackie Messer Band

  • 3 PLAY

  • Atarés

  • Bartas Band

  • Big Band CL

  • David Dorůžka Trio

  • Laco Deczi & Celula New York (USA)

  • Petra Vlková & Band

23. ročník

  2009

  • Jazz Paluba

  • Big Band Michaela Wollmanna

  • Dan Bárta & Illustratosphere

  • Big Band Trumpets

  • Steve White (USA)

24. ročník

  2010

  • Jazz Paluba

  • Pitch Bender

  • Eva Pilarová se skupinou Víta Fialy

  • Irena Budweiserová

  • Vera Love and George Kay Band (USA)

25. ročník

  2011

  • Komorní orchestr ZUŠ Semily

  • Taneční a swingový orchestr ZUŠ Železný Brod

  • Jazzová farma ZUŠ Česká Lípa

  • Aries ZUŠ Liberec

  • Big Band ZUŠ Liberec

  • Christmas Brass Band

  • BredliBand

  • Dan Bárta & Robert Balzar Trio

  • Elena Sonenshine & Jocose Jazz

  • NAJPONK TRIO

26. ročník

  2012

  • Green Dolphin Jazz

  • Mackie Messer Band

  • Christmas Brass Band

  • Yvonne Sanchez Band (Polsko)

  • Big Band Neratovice

27. ročník

  2013

  • Ondřej Havelka a jeho Melody Makers

  • Big Band Česká Lípa & Laďa Kerndl

  • Slawek Dudar Quartet (Polsko)

28. ročník

  2014

  • Lédl Jazz Q

  • Oskar Petr & Jazz Q Martina Kratochvíla

  • Skety

  • Betty Lee & Swing Project

  • Magnum Jazz Bigband

29. ročník

  2015

  • Šumný Jez

  • Superhero Killers

  • Laco Déczi & Celula New York

  • Luboš Andršt Blues Band & Ingrid Arthur

  • Jan Smigmator & Dasha – Swing Q

30. ročník

  2016

  • Felix Slováček RTV Big Band

  • Jan Smigmator

  • Dasha

  • Šumný Jazz

  • Trio Michal Prokop, Luboš Andršt, Jan Hrubý

  • Evergreen Dixieland Band

31. ročník

  2017

  • Šumný jazz

  • Swingová parta

  • The PeaNuts

  • Tom Vybíral & Zuzana Dumková

  • Dannie Ella

  • Blues Friends

  • Jaroslav „Jerry“ Svěcený

  • Chuck Wansley & Csaba Csendes trio

32. ročník

  2018

  • Orchestr Ježkovy stopy

  • Big Band ZUŠ Turnov

  • MarZ

  • Bill Barrett – Brad Lewis

  • Top Dream Company

  • Peter Lipa Basnd (SK)

  • Jazz Elements

33. ročník

  2019

  • Lédl Jazz Q

  • HLASkontraBAs

  • Old Stars Liberec

  • Barbora Mochowa

  • Kike Mora trio

  • O’band

  • Magnum Jazz Big Band

  • Iva Marešová

  • Prague Rhytm Kings

Kontakt

tel: 481 625 092

Vejvarovo nábřeží 199
513 01 Semily

Liberecký kraj
IČO: 00371394
 

  • YouTube - Gray Circle
  • Facebook
  • Instagram

info@kcgolf.cz