Jazz pod okny

Vážení, poněvadž pořád nic nevzdáváme, pořád jsme pozitivní - myšlenkami, pořád si myslíme, že kultura je velmi důležitá, přínosná pro člověka, tak jsme pořád aktivní a rádi bychom Vám v této nelehké době dodali pár důvodů k úsměvu, radosti, lepší náladě k lepším zítřkům.


Dne 27.11. v pátek navštíví KC Golf afroamerický zpěvák a jazzman Hermès Karel společně se svými tanečnicemi, který na hlavním sále uskuteční koncert plný živé a temperamentní muziky. Koncert by měl být i částečnou náhradou za festival Jazz pod Kozákovem, který je přesunut na víkend 14 - 15.5.2021.


Vzhledem k přijatým vládním opatřením bude hudba k lidem přenášena přímo pod okna. Po celém městě na styčných místech budou rozmístěny reproduktory a obyvatelé města Semily si tak budou moci koncert užít live z pohodlí domova. Pro obrazový přenos bude koncert přenášen přes facebookovou stránku Kulturního centra Golf. Záznam poté najdete na YouTube kanálu našeho kulturního centra.


Pokud se tyto akce osvědčí a naplní ve Vás vše popsané výše, rádi bychom v nich pokračovali v pravidelných intervalech (1 - 2x do měsíce). V prosinci by to byl vánoční koncert. Podrobnosti prosím sledujte na www.kcgolf.cz.

Zároveň doufáme, že už k tomu nebudeme mít dost prostoru a tyto koncerty si budeme moci naplno vychutnat při společném setkání přímo v KC Golf Semily.


K tomu si přejme štěstí, pevné nervy a jasnou mysl.
Martin Brádle, ředitel KC Golf Semily

a kolektiv zaměstnanců KC Golf